Pozice: Python software developer junior

O společnosti

Jsme inovativní technologická firma se sídlem v Praze 5. Specializujeme se na vývoj řešení a služeb pro podporu krizového řízení a bezpečnosti. Usilujeme o vývoj produktů, které transformují způsob, jakým naši klienti řeší komplexní problémy a úkoly v oblasti bezpečnosti, krizového řízení, prevence, závažných havárií, řízení rizik a fyzické bezpečnosti.

Jsme tým nadšenců pro technologie, kteří věří v sílu softwaru na míru a neustále hledáme nové a lepší způsoby, jak řešit s použitím softwarových nástrojů složité problémy reálného světa. Vyvíjíme backendové aplikace v Python a Django využívající prostorová data a komplexní datové modely. Provozujeme systémy pro podporu krizového řízení a bezpečnosti, které jsou denně používány pro zajištění některých funkcí tohoto státu. Jsme hrdí na naši kulturu neustálého učení se, sdílení znalostí a spolupráce.

Popis pozice

Hledáme programátora/ku Pythonu na full time, který/á se přidá k našemu týmu softwarového vývoje. Tato role zahrnuje celou škálu činností v oblasti vývoje software a řešení vývojových úkolů všech obtížností.

Měl(a) bys mít silné programátorské dovednosti, analytické myšlení, zodpovědnost a konstruktivní přístup k práci, vášeň pro psaní čistého, udržitelného kódu a chuť experimentovat s novými technologiemi, ale i rozvíjet existující produkty společnosti.

Tvým úkolem bude ve spolupráci s vývojovým týmem:

  • Programování backendů webových aplikací pomocí Pythonu ve frameworku TLP, vycházejícího z Django.
  • Modernizace, údržba a optimalizace stávajícího kódu.
  • Spolupráce s týmem designérů a vývojářů při rozvoji frontendu.
  • Práce na integraci aplikací s externími službami a API.
  • Účast na code reviews a technických diskusích.
  • Aktivní přispívání k vylepšení vývojových procesů a metodik.

Požadujeme

  • Minimálně 3 roky zkušeností s programováním, postačují i školské projekty, znalost a zkušenost s programováním v jazyce Python
  • Výhodou jsou zkušenosti s vývojem webových aplikací pomocí Django.
  • Výhodou je též znalost front-end technologií (HTML, CSS, JavaScript).
  • Zkušenosti s verzovacími systémy, konkrétně Git, GitHub.
  • Schopnost samostatně řešit problémy a efektivně komunikovat v týmu.
  • Vysoké pracovní nasazení a zájem o neustálé učení a zdokonalování. Odpracovanou dobu si na stopkách u nás neměříme, ale umíme ji ocenit.
  • Anglický jazyk aktivně i pasivně.

Nabízíme

  • Platové ohodnocení odpovídající schopnostem a dovednostem.
  • Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova, při respektování určitých pravidel a zásad.
  • Příležitost pracovat na zajímavých a významných projektech pro tento stát.
  • Podporu profesního růstu a vzdělávání, transfer našich zkušeností, naučíš se psát kvalitní kód.
  • Přátelský a podporující tým.

Pokud máš vášeň pro vývoj kvalitního software a chceš pracovat v dynamickém a inovativním prostředí, pošli nám svůj životopis a motivační dopis.

Pokud Tě inzerát zaujal, neváhej a napiš na adresu hr@tlp-solutions.cz. A rovnou přilož i CV nebo třeba odkaz na LinkedIn. Nebo třeba odkaz na Tvůj Github, kde bychom se mohli podívat na Tvůj kód.

Těšíme se na spolupráci

Pozice: junior konzultant/ka informačního systému s přesahem do programování

Hledáme junior konzultanta/ku informačního systému s přesahem do programování na plný úvazek, který/á se přidá k našemu týmu. Tato role zahrnuje celou škálu činností:

  • Detailní znalost produktu, který vyvíjíme a jeho zavádění do praxe.
  • Tvorba implementačních a jiných analýz.
  • Komunikace s klienty.
  • Převod dat do informačního systému z existujících evidencí a datových zdrojů.
  • Ve spolupráci s kolegy úprava nebo tvorba Python skriptů pro změnu parametrů nebo import dat.
  • A samozřejmě poskytovat klientům konzultační podporu.

Požadujeme

  • Analytické myšlení.
  • Systematičnost a důraz na preciznost.
  • Komunikační a vyjadřovací schopnosti na vysoké úrovni v českém jazyce.
  • Výhodou je základní znalost programování v jazyce Python.
  • Vysoké pracovní nasazení a zájem o neustálé učení a zdokonalování se. Odpracovanou dobu si na stopkách u nás neměříme, ale umíme ji ocenit.
  • Výhodou je znalost prostředí veřejné správy.

Nabízíme

Pokud Tě inzerát zaujal, neváhej a napiš na adresu hr@tlp-solutions.cz. A rovnou přilož i motivační dopis, CV případně odkaz na LinkedIn.